تخته زیر پایی روسی

تخته زیر پایی روسی تخته ای است که از الوارهای چوبی بسیار محکمی ساخته می شود. بهترین نوع چوب برای ساخت تخته زیر پایی، چوب روسی است که از استحکام بالایی برخوردار می باشد! این تخته در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد و برای دسترسی کارگران ساختمانی به نقاط مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا این تخته ها سبک اما بسیار مقاوم هستند و در اصطلاح به تخته بنایی یا تخته داربست نیز معروفند.

تخته زیر پایی چیست؟

تخته زیر پایی روسی از الوار های چوب روسی ساخته می‌ شوند تا کارگران بتوانند با امنیت بیشتری روی آن راه بروند و به سقف، دیوارهای مرتفع و … دسترسی پیدا کنند. این تخته ها در هنگام ساختمان سازی روی داربست های فلزی قرار می گیرند و با توجه به کاربردی که دارند در انواع مختلفی در بازار موجود هستند. برای کارهایی مانند ساخت دیوارها و سقف ها، گچ کاری، رنگ آمیزی، تعمیر نقاط مختلف، ساخت نمای ساختمان و … از تخته زیر پایی استفاده می شود. با استفاده از این تخته کارگران به راحتی امکان تردد در فضای معینی را دارند تا به نقاط بلند ساختمان دسترسی داشته باشند.

موارد استفاده از تخته زیرپایی روسی

کارهایی مثل کناف کاری، نصب سقف کاذب، سفید کاری، گچ بری، دیوار چینی و نصب نمای ساختمان نیاز به کار در ارتفاعی بالاتر از سطح زمین دارد. بنابراین برای دسترسی آسان به نقاط مختلف سازه، باید از داربست و تخته زیر پایی استفاده شود. تخته زیر پایی (تخته بنایی) در سایزهای متنوع و با درجه مقاومت های مختلف در بازار دیده می شود. هر چه ایت تخته سبک ترو مقاوم تر باشد، از کیفیت بالاتری برخوردار است.

انواع تخته زیر پایی روسی

تخته زیرپایی از نظر کیفیت، قیمت، جنس و ابعاد در انواع مختلفی دسته بندی می شود. مهمترین نکته ای که باید در هنگام خرید این تخته به آن توجه نمود، کیفیت آن است. از آن جایی که کارگران باید در حین کار برروی تخته قرار بایستند و یا راه بروند، استحکام بالای تخته بسیار مهم است تا از بروز خسارت های بعدی جلوگیری شود.

انواع تخته بنایی از لحاظ جنس عبارتند از:

تخته زیرپایی ایرانی

تخته ایرانی

تخته ایرانی به طول ۴ متر و پهنای مختلف از ۱۰ تا ۱۵ سانتی متری در بازار وجود دارد که با توجه به کاربرد می توانید آن را در سایز های مختلف خریداری کنید.

تخته زیرپایی روسی

تخته روسی

تخته روسی از کشور روسیه وارد بازار ایران شده و از چوب درختان سوزنی برگ روسی تهیه می شود. این تخته ها در طول های ۳، ۴ و ۶ متری و در عرض های ۱۰، ۱۲، ۱۶و ۲۰ سانتی متری تولید و در بازار موجود است. ضخامت تخته روسی ۵/۲ سانتی متر می باشد که از استحکام بالایی برخوردار است.

شما می توانید برای خرید یا سفارش تخته زیرپایی با قیمت مناسب و کیفیت بالا از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید!

بهترین نوع تخته زیر پایی کدام است؟

از ویژگی های تخته زیر پایی روسی اعلا این است که مقاوم و محکم باشد و تاب یا خمیدگی نداشته باشد تا در هنگام راه رفتن کارگران شکسته نشود. تخته زیر پایی روسی یا ایرانی باید در برابر عوامل محیطی مانند نور خورشید، باران و رطوبت و پوسیدگی از مقاومت بالایی برخوردار باشد. سبک ولی در عین حال محکم باشد تا به راحتی بتوان آن را حمل کرد. همچنین در هنگام خرید تخته زیر پایی به بافت چوب دقت کنید تا یکدست بوده و نرم یا لغزنده نباشد.

با خرید تخته با کیفیت و مقاوم می توانید مدتهای زیادی از آن استفاده کرده و در هزینه ها صرفه جویی کنید برای سفارش انواع تخته زیر پایی با کیفیت و در قیمت های مناسب با روس وود تماس بگیرید. تخته زیرپایی ارائه شده توسط روس وود در ابعاد مختلف و از مرغوب ترین چوب های روسی می باشد که از استحکام و دوام بیشتری برخوردارند. این تخته ها دچار انحنا، شکستگی و خمیدگی نیستند و مقاومت بالایی در شرایط محیطی و تغییرات دمایی دارند.

تخته زیرپایی روسی
تخته زیرپایی روسی
تخته زیرپایی روسی

کاربرد تخته زیرپایی چیست؟

اگر به عملیات ساخت یک ساختمان دقت کرده باشید، می دانید که در بیشتر مراحل ساخت، کارگران در ارتفاع مشغول کارند. برای این که آنها با خیال آسوده در ارتفاع کار کنند نیاز به سازه ای مقاوم است تا به راحتی وزنشان را تحمل کند. داربست چوبی یا فلزی سپس تخته زیر پایی مهمترین ابزاری هستند که در ساخت سازه برای تردد کارگران استفاده می شوند. بنابراین باید تخته ای را انتخاب کرد که علاوه بر سبکی از استحکام بالا برخوردار باشد. بهترین تخته زیر پایی از چوب روسی تهیه می شود تا تمام ویژگی های لازم را برای کار در صنعت عمران و ساختمان سازی داشته باشد.

مقاومت و استحکام این تخته ها ایمنی و امنیت کارگران را تضمین می کند! پس می توان گفت که مهمترین نکته ای که باید در هنگام خرید تخته زیر پایی به آن توجه کرد، کیفیت است. سلامت تخته، عدم پوسیدگی و قارچ زدگی، ترک خوردگی، وزن سبک و استحکام بالا از خصوصیاتی است که باید آن را در نظر بگیرید.

مشخصات تخته زیرپایی روسی

در بررسی انواع تخته های زیرپایی باید بگوییم که معمولا در بازار داخلی دو نوع تخته زیر پایی عرضه می شود که یا از چوب صنوبر ایرانی است یا از چوب کاج های روسی. نکته قابل تامل در هنگام انتخاب بهترین تخته زیر پایی، مقاومت، طول عمر بالا و سلامت آن است. چرا که هر دو نوع تخته هایی که در بازار وجود دارند، برای استفاده در پروژه های عمرانی و ساختمانی مناسب و قابل اطمینان هستند. اما اگر به دنبال تهیه تخته زیر پایی مقاوم و با عمر بالاتری هستید، تخته چوب روسی بهترین گزینه است.

ممکن است در ابتدا برای خرید تخته زیر پایی سبک روسی هزینه بیشتری بپردازید اما می توانید تا مدتها از آن در پروژه های مختلف عمرانی استفاده کنید. برای خرید ارزان تخته زیر پایی امکان تهیه تخته زیرپایی دست دوم را نیز دارید. برای استعلام قیمت تخته زیرپایی دست دوم با کارشناسان خبره روس وود تماس بگیرید!

ممکن است قیمت تخته بنایی دست دوم دیوار ارزان تر از دیگر مراکز فروش باشد اما کیفیت آن تضمین شده نیست!

مزایای استفاده از تخته زیرپایی روسی

دوام و ماندگاری بسیار بالا، مقاومت در برابر رطوبت، راحتی و اطمینان حین کار، کیفیت بالا و دارا بودن گواهینامه آزمایش سلامت برخی از مزایایی است که از خرید تخته روسی نصیب تان می شود. خرید از فروشگاه روسی تخته بنایی می تواند خیال شما را از تهیه مرغوب ترین تخته بنایی آسوه کند. مراجعه به مرکزی که در واردات تخته زیر پایی خبره و متخصص است، بهترین اقدام قبل از خرید هر نوع چوب روسی است.

بر همین اساس می توانید با اطمینان کامل از مشاوره رایگان مجموعه وارد کننده بهترین و با کیفیت چوب روسی (روس وود) استفاده کنید.

تخته زیرپایی روسی

مزایای استفاده از تخته زیرپایی روسی

دوام و ماندگاری بسیار بالا، مقاومت در برابر رطوبت، راحتی و اطمینان حین کار، کیفیت بالا و دارا بودن گواهینامه آزمایش سلامت برخی از مزایایی است که از خرید تخته روسی نصیب تان می شود. خرید از فروشگاه روسی تخته بنایی می تواند خیال شما را از تهیه مرغوب ترین تخته بنایی آسوه کند. مراجعه به مرکزی که در واردات تخته زیر پایی خبره و متخصص است، بهترین اقدام قبل از خرید هر نوع چوب روسی است.

بر همین اساس می توانید با اطمینان کامل از مشاوره رایگان مجموعه وارد کننده بهترین و با کیفیت چوب روسی (روس وود) استفاده کنید.