خرید الوار روسی

الوار، چوب های فراوری شده  برش خورده ای است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. یکی از مهمترین کاربردهای الوار روسی در صنعت ساخت و ساز است که توجه بسیاری از سازندگان مسکن را به خود جذب کرده است. در بسیاری از مراحل ساختمان سازی از الوار چوب روسی استفاده می شود. بر همین اساس خرید و فروش آن در بازرا رایج است. اما  نکته مهم در خرید الوار روسی، این است که آیا واقعا چوب آن روسی است یا در بازار به نام الوار چوب روسی به فروش می رود؟!‌

در ادامه با خصوصیات الوار روسی، انواع و قیمت آن آشنا می شوید. در ادامه با ما همره باشید تا نکات مهم در انتخاب این چوب با ارزش را بیان کنیم.

سفارش الوار روسی

همانطور که گفته شد الوار روسی در صنایع مختلف از جمله ساخنتمان سازی کاربرد فراوان دارد. کارگران ساختمانی از این چوب به عنوان پایه ای محکم برای داربست و  ایستادن در ارتفاع استفاده می کنند. بنابراین مهمترین نکته در خرید الوار روسی، استحکام آن است. در طی فرایند ساخت و ساز ممکن است چندین کارگر برروی یک الوار بایستند و یا راه بروند! پس بای از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشد تا دچار شکستگی و تاب خوردگی نشود و سلامت کارگران ساختمانی حفظ شود.

یکی دیگر از کاربردهای الوار روسی، ساخت مبلمان است. استحکام  زیبایی چوب روسی باعث شده تا افرادی که در مبلمانسازی فعالیت م یکنند، به دنبال خرید الوار چوب روسی باشند. الوارهای روسی در مترازهای مختلف وجود دارند اما بهترین آنها به طول 6 متری در بازار عرضه می شوند.

مقاومت در برابر رطوبت و پوسیدگی، همچنین شکل پذیری آسان مهمترین ویژگی الوار روسی است که آن را برای مبلمان سازی مناسب کرده است.

قیمت الوار روسی

در بازارهای داخلی الوارهای مختلفی وجود دارد که قیمت آنها براساس نوع، کیفیت، نرخ ارز، میزان تقاضا و غیره تعیین می شود. به طور مثال قیمت الوار بلوط با قیمت الوار بنایی و یا قیمت الوار روسی مشهد متفاوت است. بهترین قیمت الوار چوب روسی را می توانید با مراجعه به شرکت های واردکننده چوب روسی و یا سایت های معتبر فروش الوار روسی بررسی کنید. اما مهمترین نکته تعیین کننده قیمت این الوار، نوسانات نرخ ارز و فصل خرید است!!

دلیل این نوسانات این است که الوارها از کشور روسیه وارد کشور می شوند و با نرخ دلار مبادله و قیمت گذاری می گردند. همچنین در فصول سرد سال برداشت الوار از درختان جنگل های روسیه امکان پذیر نیست؛ بنابراین در  زمان مناسب اقدام به خرید الوار چوب روسی نمایید.

فروش چوب الوار

ایران به عنوان یکی از واردکنندگان چوب روسی راهی آسان برای صادرات این محصول ارزشمند است. کشورهای عراق، ترکیه، قطر و امارات عربی از جمله خریداران الوار روسی هستند که ایران را به عنوان واسطه فروش الوار انتخاب می کنند. بنابراین می توان ایران را یکی از صادرکنندگان الوار روسی نیز شناخت. شرکت های متنوعی در کشور اقدام به خرید و فروش الوار چوب ارزان عمده روسی می کنند.

روس وود یکی از واردکنندگان و تامین کنندگان انواع چوب روسی در بازار ایران می باشد. کیفیت و قیمت مناسب از ویژگی های اصلی مجموعه روس وود است که می تواند خیال شما را جهت خرید بهترین الوار روسی  آسوده کند. فروش الوار روسی با بهترین قیمت را از روس وود بخواهید. با یک تماس می توانید بهترین انتخاب را برای خرید بهترین الوار روسی داشته باشید.

انواع الوار چوب روسی

چوب روسی در انواع مختلفی تولید می شود که برخی از مهمترین آنها عبارتند از الوار چوب یولکا، ساسنا، نراد و لمبه روسی. هر کدام از این چوب ها در الوارهای متنوعی برش خورده و روانه بازار ایران می گردد. قطعا به دلیلی ویژگی های هر کدام از این الوار قیمت های مختلفی نیز دارند. قیمت الوار یولکا با قیمت الوار ساسنا متفاوت می باشد! برای استعلام قیمت هر کدام از انواع الوار روسی می توانید با مجموعه روس وود به عنوان یک یاز تامین کنندگان حرفه ای و متخصص چوب روسی به ایران تماس بگیرید.

ویژگی های الوار روسی چیست؟

الوار روسی درجه یک در ابعادی به طول ۶ متر، ضخامت دو و نیم سانتیمتر، پنج، شش و هفت سانتی متری تولید می شود که رنگ  آن سفید تا سفید مایل به زرد است.

الوار چوب روسی بر اساس مترمکعب اندازه گیری می شود و در هنگام قیمت گذاری بر همیمن مبنا نرخ آن تعیین می گردد. به طور مثال قیمت هر متر مکعب چوب یولکا ۱۳ میلیون تومان می باشد.

از الوار در صنایع مختلف ساختمان سازی، جعبه سازی، مبل سازی و دکوراسوین استفاده می شود. بنابراین یکی از مهمترین ویژگی های آن استحکام، مقاومت در برابر پوسیدگی و زیبایی ظاهری است.

معمولا الوارهای روسی به رنگ سفید، سفید مایل به زرد و قهواهالی می باشند. در مبلمان سازی از چوب روسی سفید به دلیل زیبایی ظاهری بیشتر استفاده می شود.

خرید اینترنتی الوار چوب

امروزه گسترش تکنولوژی تواسته بسیاری از کارها را آسان و سریع کند. برای خرید الوار روسی لازم نیست به تمامی بازارها و  انبارهای چوب سر بزنید. کافیست در منزل یا محل کار باشید و فقط با چند کلیک ساده الوار روسی با کیفیت سفارش دهید. جهت خرید الوار روسی به سایت های معتبر مراجعه کنید و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. شما می توانید به  www.Russwood.ir مراجعه کنید و بهترین چوب روسی را با کمترین قیمت سفارش داده و خریداری کنید. خرید چوب الوار با قیمت ارزان یکی از دستاوردهای مراجعه به روس وود است!

بهترین تامین کننده الوار روسی کیست؟

امروزه با توجه به استقبال مصرف کنندگان داخلی از چوب روسی و الوارهای روسی شرکت های متنوعی اقدام به واردات چوب روسی و خرید و فروش آن می کنند. اما مهم است که الوار روسی را از کجا تهیه می کنید. واردکنندگان حرفه ای چوب روسی با توجه به تجارب خود بهترین چوب روسی را با حفظ شرایط قرنطینه چوب و پس از بررسی های حرفه ای خریداری کرده و وارد بازار ایران می کنند. روس وود یکی از حرفه ای ترین تامین کنندگان چوب روسی می باشد که بهترین الوار روسی را با قیمت مناسب به مصرف کننده می رساند. فقط کافیست با شماره 09121827308 تماس بگیرید.