درباره روس وود

مجموعه روس وود با دارا بودن افراد متخصص در حوزه واردات چوب از روسیه با تجربه فراوان بر اساس دو اصل مشتری مداری و تامین چوب با کیفیت فعالیت می کند. این مجموعه سالهاست که با تامین بهترین محصولات و الوارهای چوبی از دل جنگلهای روسیه برای ورود به بازار ایران با بهترین قیمت هوای مصرف کننده ایرانی را دارد!

هدف ما تأمین و توزیع انواع چوب روسی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت برای بازارهای داخلی است. خرید از بهترین تامین کنندگان روسی، حمل و نقل ایمن از روسیه به ایران، حفظ تمام شرایط بهداشتی و قرنطینه چوب، فروش بی واسطه، ثبت سفارش در تمام طول سال و کمترین زمان تحویل از خصوصیات RussWood است.

ما در راستای این هدف به‌ عنوان وارد کننده چوب روسی مطابق با قوانین استاندارد و تأمین بدون واسطه، همواره برای رفع نیاز بازار داخلی در حوزه محصولات چوبی با کیفیت تلاش کرده ایم. استفاده از مشاوره رایگان در هنگام خرید چوب روسی و راهنمایی کارشناسان خبره بخشی از خدمات ما در حوزه تامین و فروش چوب روسی است. حضور همیشگی مشاوران متخصص و کارآزموده ما در این حوزه بخشی از مشتری مداری ماست. امیدواریم در مسیر تجارت با روسیه، همواره سهم بزرگی در تامین بازار و رفع نیاز مصرف کنندگان داخلی با کمترین هزینه داشته باشیم!

تماس با روس وود