واردات چوب یولکا

یکی از انواع چوب هایی که در بازار ایران و بیشتر کشورهای اروپایی طرفدار دارد، چوب روسی یولکا است. این چوب به عنوان چوب روسی پرکاربرد در صنایع مختلف و ساخت بسیاری از وسایل چوبی استفاده می شود. چوب یولکا از نوعی درخت کاج بدست می آید که از مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی برخوردار است. از آنجایی که درخت یولکا رشد سریعی دارد و تا ارتفاع ۵۰ متری نیز رشد می کند، یکی از پرمصرف ترین چوب های روسی می باشد.

انواع چوب یولکا به شکل الوار یا گرده از کشور روسیه به ایران وارد می شود. کاج یولکا، نام گونه‌ی “یئل” است که در زبان انگلیسی Spruce و در الفبای روسی ель خوانده می شود. این کاج از گونه های سوزنی برگ است که در زمره چوب های نرم (Softwood) به شمار می رود. این چوب به رنگ سفید مایل به زرد است که در طول آن گره های ناهماهنگی دیده می شود. از چوب یولکا در ساخت لوازم چوبی منزل، مبلمان سازی، مصنوعات چوبی و غیره استفاده می شود.

خرید چوب یولکا

این روزها که تامین کندگان متعددی در بازار چوب مشغول فعالیت هستند، برای خرید چوب یولکا و دیگر انواع چوب روسی باید به نکات ویژه ای توجه کرد.  نوع چوب و کیفیت آن مهمترین نکته ای است که باید در هنگام خرید به آن دقت کنید.

 برای خرید انواع چوب روسی و همچنین چوب یولکا می توانید به تامین کنندگانی مراجعه کنید که سالها در این زمینه تجربه و تخصص کافی را دارند. مجموعه روس وود با بکارگیری افراد و کارشناسان مجرب توانسته است بهترین و با کیفیت ترین چوب روسی را با قیمت منصفانه برای بازار داخلی تامین کند. بنابراین برای خرید یولکا می توانید به از طریق شماره تلفن های بالای صفحه با ما در تماس باشید.

قیمت چوب روسی یولکا

عواملی همچون نوسانات ارز، میزان تقاضا، کیفیت چوب وارداتی و … در قیمت چوب یولکا نقش اساسی دارند. به طور معمول چوب روسی را در مقیاس متر مکعب به فروش می رسانند. قیمت هر متر مکعب چوب یولکا با توجه به عوامل ذکر شده متغیر می باشد. توصیه می شود قبل از خرید چوب مصرفی خود با کارشناسان روس وود مشورت کنید تا بعد از مقایسه قیمت ها، بهترین و ارزان ترین چوب یولکا را انتخاب و تهیه کنید. این مجموعه با استفاده از تجربه حرفه ای خود و حذف واسطه ها  توانایی ارائه چوب ارزان یولکا و سایر انواع چوب روسی را دارد.

واردات چوب روسی یولکا
واردات چوب روسی یولکا

ویژگی های چوب روسی یولکا

اگر به ظاهر چوب یولکا دقت کنید، سبکی، صافی و ظرافت آن در مقایسه با استحکام و مقاومت بالای آن شما رو بهت زده می کند. این نوع چوب با این که بسیار محکم و مقاوم است ام ا از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. در ادامه با برخی از مهمترین ویژگی چوب یولکا آشنا می شویم:

کاربرد چوب یولکا

چوب های روسی به دو دسته کلی چوب های نرم و سخت تقسیم بندی می شوند. همانطور که ذکر شد چوب یولکا از نوع چوب های نرم می باشد که از استحکام بالایی برخوردار است. بر اساس همین ویژگی به راحتی می توان با این چوب مصنوعات متنوعی تولید کرد. تراش دادن، اره کردن و دریل کردن این چوب بسیار آسان است. بنابراین از این چوب در صنایع مختلفی استفاده می شود که برخی از آنها عبارتند از:

کابینت سازی با چوب روسی

تولید مصالح چوبی با استفاده از چوب یولکا

وزن کم و استحکام بالا مهمترین ویژگی چوب روسی یولکا می باشد که با استفاده از روکش های مختلف عمر آن را طولانی تر می کنند. راحتی کار با این چوب آن را برای ساخت بسیاری از لوازم منزل مانند کمد، کابینت، دکوراسیون و غیره بهترین گزینه کرده است. برای سفارش چوب روسی یولکا با روس وود در تماس باشید.

ابعاد چوب روسی یولکا

چوب یولکا به دو صورت الوار و گرده به کشور وارد می شود. روسیه مهمترین کشوری است که این چوب را تولید و به کشور ما صادر می کند. درخت یولکا در جنگل های روسیه با ارتفاع ۳۰ تا ۵۰ متری رشد می کند و می تواند تا ۶۰۰ سال نیز عمر کند. واردکنندگان و تامین کنندگان این چوب را در ابعاد زیر به صورت الوار در بازار به فروش می رسانند: 

واردات و پخش عمده چوب یولکا

الوار یولکا به دو صورت خشک و خیس در بازار داخلی وجود دارد. اما توصیه می شود برای پیشگیری از خرید چوب های بی کیفیت و یا پوسیده، چوب خشک یولکا را انتخاب کنید. برای خرید انواع چوب روسی می توانید با روس وود، وارد کننده با کیفیت ترین الوار و تخته روسی تماس بگیرید. این مجموعه تمامی محصولات چوب های وارداتی را بدون واسطه و با بهترین قیمت به فروش می رساند.

فروش چوب یولکا

وزن چوب یولکا در حالت خشک، در هر متر مکعب ۴۵۰ کیلوگرم است. خریداران تخته های یولکا را بر اساس متر مکعب خریداری می کنند. ابعاد تخته های روسی یولکا به طول ۴ و ۶ متری می باشند که هر متر مکعب آن از تعداد زیادی تخته الوار تشکیل می شود.

مجموعه روس وود یکی از تامین کنندگان اصلی انواع چوب های روسی باکیفیت می باشد که آن را بدون واسطه در دسترس خریداران قرار می دهد. برای خرید ارزان چوب یولکا می توانید به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین اقدام کنید. پس از ثبت درخواست سفارش و ارائه مشاوره در کمترین زمان نسبت به ارسال محصول درخواستی اقدام می گردد.

سوالات متداول

این چوب در حالیکه نرم و سبک وزن است، بسیار محکم و مقاوم می باشد و در صنایع مختلف کاربرد دارد.

چوب یولکا در الوارهایی به طول ۴ و ۶ متری و در دو دسته کوتاه و بلند وارد کشور می شوند.

چوب یولکا در چه صنایعی کاربرد دارد؟

به دلیل وزن کم، صافی، یک دستی و مقاومت بالای چوب یولکا از آن برای استفاده در صنایع مختلفی مانند ساختمان سازی، ساخت کفپوش، کابینت، مبلمان و وسایل منزل استفاده می شود.

برای تهیه چوب روسی از جمله یولکا می توانید به روس وود مراجعه کنید.