این روزها اصطلاح طراحی بیوفیلیک در بین دکوراتیوها بسیار باب شده است و ادعا می شود موجب سلامتی و نشاط می گردد. اما طراحی بیوفیلیک چیست؟ مفهوم آوردن محیط طبیعی به داخل خانه برای افزایش اتصال به طبیعت را بیوفیلیک می گویند. طبق تحقیقات دانش پژوهان ثابت شده است که این موضوع بهره وری را افزایش می دهد و سلامت روان و رفاه را در محیط اداری بهبود می بخشد. با ورود پانل های خزه و چوب در محیط زندگی می توانید طبیعت را به خوبی در کنار خود احساس کنید.

زندگی ماشینی و آپارتمانی روح همه را خسته و پژمرده کرده است امابا طراحی بیوفیلیک و استفاده از المان های طبیعی د رمحیط خانه و اداره مخی توان با طبیعت آشتی دوباره کرد. در ادامه به مزایای استفاده از چوب در داخل خانه می پردازیم.

 

طراحی بیوفیلیک چیست؟

طراحی بیوفیلیک از اصطلاح بیوفیلیا به معنای عشق به طبیعت گرفته شده است که به تمایل ذاتی انسان به طبیعت اشاره دارد. این مفهوم آوردن محیط طبیعی به داخل خانه و افزایش ارتباط ما با جهان طبیعی است. این طراحی در معماری بر استفاده از مواد ارگانیک مانند چوب و ایجاد فضاهای باز برای ورود هرچه بیشتر نور طبیعی تمرکز دارد.

 

مزایای طراحی بیوفیلیک چیست؟

ثابت شده است که ترکیب عناصر طراحی بیوفیلیک در محیط اداری شما باعث افزایش خلاقیت، کاهش ضربان قلب و سطح استرس می شود. متخصصان این طراحی ادعا می کنند که  داشتن عناصر طراحی بیوفیلیک در محیط اداری، می تواند بهره وری را تا 8 درصد و میزان رفاه را تا 13 درصد افزایش دهد.

الوار چوبی دارای بسیاری از ویژگی های زیبایی شناختی جذاب از جمله رنگ، شکل گیری و گره های طبیعی است که باعث جذابیت بصری در طراحی بیوفیلیک می شود. روکش چوبی داخلی یک راه عالی برای ایجاد یک فضای دنج است. زیرا انسان گرما را با چوب مرتبط می داند. خواص صوتی چوب به کاهش نویز کمک می کند و در نهایت استفاده از چوب در محیط آرامش را به همراه دارد.

 

چگونه طراحی بیوفیلیک را به خانه بیاوریم؟

به سادگی می توان بخش هایی از طبیعت را به خانه آورد. خرید گل های آپارتمانی که نیاز چندانی به نور و مراقبت ندارند، استفاده از المان های چوب طبیعی در دکوراسیون منزل یا محیط کار، استفاده از کفپوش چوبی یا نصب روکش چوبی داخلی، راههایی ساده برای یکی شدن با طبیعت در محیط های آپارتمانی است.

” روس وود” به عنوان یکی از فعالان واردات جچوب روسی سعی دارد تا با عرضه بهترین چوب روسی از دل جنگل های روسیه، بهترین و باکیفیت ترین چوب های طبیعی را به بازار ایران ارائه دهد. این چوب ها با قیمت مناسب عرضه می شوند و در ثانی موجب کاهش ذخایر جنگل های ایران نمی گردد.

به شما توصیه می کنیم با خرید چوب روسی به حفظ طبیعت جنگلی ایران کمک کنید و از مزایای چوب در محیط خانه خود لذت ببرید. خزه با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست حفظ که نیازی به نگهداری ندارد، بهترین گزینه برای کامل کدن خواص چوب در محیط زندگی شهری است.

اگر به دنبال خرید بهترین الوار روسی هستید، Russwood گزینه های مختلف پوشش چوبی داخلی را برای مطابقت با هر دکوراسیونی ارائه می دهد. چه ترمووود های طبیعی و چه الوارهای یولکا و ساسنا تیم فروش Russwood  می‌تواند توصیه کند که چه متریال و چوبی برای پروژه شما بهتر است.

 

خرید انواع چوب روسی با قیمت مناسب

برای استفاده از مزایا بی نظیر چوب که به حفظ سلامتی و شادابی کمک می کند، نیاز به خرید بهترین و باکیفیت ترین چوب های طبیعی را دارید. امروزه چوب روسی یکی از ارزان ترین و بهترین نمونه چوب های رایج در بازار ایران است که نقش موثری در دکوراسیون بازی می کند.

استفاده از چوب روسی در نمای بیرونی و داخلی ساختمان ها، استفادهاز الوار ها برای نرده سازی و همچنین خ رید لمبه روسی برای کاردر کف پوش ها و پارکت ها می واند محیط زندیگ شمارا سرشار از انرژی زنده جنگل خهای روسیه نماید. طوری کنید که با هر نفسی بوی چوب طبیعی نشاطی مضاعف به روح و جانتان می بخشد.

بنابراین شاید هزینه کردن برای خرید چوب روسی در نگاه اول کمی ولخرجی محسوب شود،‌اما با توجه به مزیت های بی نظیر چوب، گزاف نیست اگر آن را سرمایه گذاری برای سلامت جسم و روح بنامیم. اگر قصد خرید بهترین چوب های روسی را دارید، مجموعه روس وود بهترین گزینه برای خرید شماست.

برای انجام هر گونه مشاوره و آشنایی با انواع چوب روسی با شماره های درج شده در همین صفحه تماس بگیرید. مطمئن باشید قیمت چوب روسی در این مجموعه بسیار منصفانه و اقتصادی است تا شما با طراحی بیوفیلیک شاد زندگی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *