الوار یک منبع کاملاً تجدیدپذیر با ویژگی های مهم جذب کربن طبیعی و انرژی اندک است که آن را به یکی از پایدارترین مصالح ساختمانی در دسترس تبدیل می کند. انتشار دی اکسید کربن عامل مهمی در گرم شدن کره زمین است و چوب نقش حیاتی در رسیدگی به این مشکل ایفا می کند، زیرا درختان در حین رشد، دی اکسید کربن را از جو جذب می کنند، که سپس در آن قفل شده و به طور نامحدود ذخیره می شود.

هر متر مکعب چوب 0.9 تن CO2 ذخیره می کند. استفاده از چوب می تواند به کاهش کربن مصرفی در ساخت و ساز کمک کند، هم از طریق کربن جذب شده و ذخیره شده در چوب و هم از طریق کاهش استفاده از مواد پر انرژی جایگزین، مانند بتن یا فولاد. بنابراین انتشار گازهای گلخانه ای را جابجا می کند. الوار چوبی برای تولید، انرژی کمتری نسبت به هر ماده دیگری مصرف می کند و الوارهای خانگی، یکی از کم کربن ترین مواد موجود در دنیاست که سلامتی و نشاط انسان را تضمین می کند.

 

تثبیت صحیح باعث افزایش پایداری چوب می شود

نحوه تثبیت الوار برای عملکرد بلند مدت آن از نظر ظاهر و دوام اساسی است و پایداری آن را تضمین می کند. ارائه طیف وسیعی از سیستم‌های تثبیت کننده با کارایی بالا که موجب تهویه کافی می شود، همچنین به حداقل رساندن گیر افتادن رطوبت منجر به عملکرد بهتر تمام محصولات چوبی موجب افزایش پایداری چوب می گردد. روش‌های نوآورانه تثبیت، طول عمر و دوام چوب را افزایش می‌دهند و به راحتی می‌توانند تخته‌های روکش شده را جایگزین کرده و مجدداً مورد استفاده قرار دهند و موجب تداوم چرخه اقتصادی شوند.

 

چوب‌ زباله‌های ‌زیست محیطی را کاهش می‌دهد

استفاده از چوب در ساختمان ها با افزایش پایداری بنا و تجزیه طبیعی، روشی سازگار با محیط‌زیست می باشد. استفاده از مصالح چوبی در ساختمان نصب و راه اندازی را سرعت می بخشد و همچنین اتلاف زمان را برای معماران و پیمانکاران کاهش می دهد. عملکرد سیستم چفت‌کشی با استفاده از نوارهای تهویه که شکافی بین چوب‌ها و نما ایجاد می‌کند، به چوب اجازه می‌دهد سریع‌تر خشک شود و به بهتر دیده شدن و ماندگاری بیشتر آن کمک نماید. دفن زباله های ساختمانی که سالهاست معضل بشریت شده با استفاده از مصالح چوبی حل می شود. بنابراین استفاده از الوارهای چوبی در صنعت ساختمان سازی موجب حفظ محیط زیست، افزایش سلامتی و نشاط است.

 

چوب روسی راه پایدار برای زیبایی خانه شماست

بازسازی خانه های قدیمی به جای تخریب و بازسازی، یک راه اقتصادی و  پایدار برای صرفه جویی در هزینه ها و همچنین آلودگی های محیطی است. استفاده از الوار روسی برای افزودن به یک ملک نه تنها انتشار کربن را خنثی می کند، بلکه می تواند ساختمان موجود را تکمیل کرده و زیبایی چشمگیری ایجاد کند!

مقاوم سازی و بازسازی خانه  با چوب فرصتی را ایجاد می کند که خانه شما ضمن مقاوم شدن، انرژی کمتری برای گرم کردن مصرف کند و تأثیر کمتری بر محیط زیست برای نسل های آینده داشته باشد. روکش چوبی Russwood در سال های اخیر در تعدادی از پروژه های مقاوم سازی استفاده شده است. شما نیز با خرید چوب روسی و به کار بردن آن در ساختان سازی می توانید به حفظ طبیعت و افزایش طول عمر خود و خانه تان کمک کنید.

 

طبیعت روسیه را لمس کنید

شعار Russwood به حمایت از سلامتی انسان و محیط زسیت، لمس طبیعت است. از آنجایی که این مجموعه سالهاست که در زمینه واردات چوب روسی فعالیت می کند، شعار” طریعت روسیهرا لمس کنید” را انتخاب کرده تا با حفظ جنگل هایایران بتوان از مزایای محیط زیست و چوب در زندگی امروزی استفاده کرد.

برنامه ریزی های کلان و نوع محیط جغرافیایی و جنگلی روسیه باعث می شود تا به سرعت سطح جنگل های برداشته شده بازسازی و جایگزین شوند. بنابراین با خرید چوب روسی نهد تنها به حفظ جنگل های ایران کمک می کنید بلکه در راه بهبود اقتصاد کشور همچنین جایگزینی جنگل های جدید نیز قدم برداشته اید.

استفاده از چوب به عنوان ماده کم کربن نشان می دهد که چگونه چوب می تواند به کاهش انتشار CO2 در جو زمین کمک کند و به نوبه خود، انتشار کربن را کاهش دهد.

 

خرید بهترین چوب روسی از روس وود

یکی از ارزش‌های اصلی مجموعه روس وود، داشتن گواهی بهداشت نباتی و قرنطینه چوب است.  تمام الوارهای روسی وارداتی از مجموعه روس وود دارای گواهی سلامت هستند. این بدان معناست که این الوارها از جنگل های نظارت شده روسیه تأمین می شود. ما در قبال مشتریان، مسئولیت داریم که تا حد امکان از کارخانه های چوب بری معتبر انواع چوب روسی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه و به بازار های داخلی وارد نماییم.

کسب و کار ما تعهد به یافتن راه‌های نوآورانه برای به حداقل رساندن تأثیر خود بر محیط‌زیست و افزایش طول عمر چوب است. به زبان ساده، Russwood برای کمک به ایجاد آینده ای زیباتر و پایدار در محیط فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *